Akademia Przedsiębiorcy - kurs PRE MBA

Termin szkolenia
15.06.2023 09:00
Lokalizacja
Marki ul. Kościuszki 43
Cena
1931,10 zł
Cena netto: 1570,00 zł
Szanowni Państwo,
otrzymujemy od Państwa liczne sygnały o potrzebach związanych z rozwojem osobistym oraz edukacją w zakresie zarządzania własnym przedsiębiorstwem. Szukają Państwo takiego wstępu, projektu przed właściwym MBA.
Wspólnie z Francuskim Instytutem Zarządzania (www.mba.edu.pl) stworzyliśmy na 2023 rok Akademię Przedsiębiorcy Kurs PRE MBA będącą cyklem 4 spotkań (jedno na kwartał) które będą odpowiedzią na te potrzeby. Jesteśmy praktykami, wszyscy prowadzimy biznesy. Wiemy czego potrzebujecie się Państwo dowiedzieć, jakiego wsparcia potrzebuje przedsiębiorca, a przede wszystkim znamy odpowiedzi na pytania, których jeszcze nie zadaliście.
Nasza współpraca z MBA zaczęła się w 2016 roku kiedy to pierwszym słuchaczem studiów MBA został Eryk Skłodowski - wiceprezes zarządu Kancelarii Skłodowscy. W kolejnych latach członkowie zarządu Grupy Skłodowscy brali udział w studiach MBA z Francuskim Instytutem Zarządzania. Również nasi klienci są absolwentami tego Instytutu.
Kancelaria Podatkowa Skłodowscy bardzo szeroko dzieli się wiedzą. Na swojej stronie internetowej, w newsletterze czy w mediach społecznościowych organizujemy cykliczne wydarzenia, w których na bieżąco komentujemy zmiany prawno-podatkowe dotyczące przedsiębiorców. Liczby mówią same za siebie, mamy przeszło 40 tys. obserwatorów na YouTube i 25 tys. na Facebooku. W obecnych czasach, kiedy ilość darmowej wiedzy i informacji jest tak ogromna, to dzielenie się w sposób przemyślany i zorganizowany jest tym bardziej cenne.
Akademia Przedsiębiorcy Kurs PRE MBA Kancelarii Skłodowscy i MBA to projekt dla właścicieli firm i kadry zarządzającej średnich i dużych firm. Nie zabraknie więc networkingu i spotkań przy kawie. Porozmawiamy na przerwach w trakcie szkolenia, a wieczorem zapraszamy wszystkich uczestników na kolację w trakcie której nowe znajomości będą mogły się dalej rozwijać.


Koszt udziału w całodniowym szkoleniu z kolacją to 1570 zł netto

Plan dnia Akademii

Każdego dnia Akademii przewidziane są 4 panele prowadzone przez ekspertów w swojej dziedzinie.Są to tematy wyselekcjonowane na podstawie wieloletniego doświadczenia i współpracy z przedsiębiorcami.
Panele trwać będą w godzinach 9-17:30.
Na zakończenie dnia kursu zapraszamy Państwa do udziału w kolacji, która będzie stanowiła doskonałą okazję do rozwijania znajomości i tworzenia nowej sieci znajomości.

Akademia 15.06.2023
Miejsce:
Siedziba Główna Kancelarii Skłodowscy
ul. Kościuszki 43
05-270 Marki
Program:
  • Powitanie Gości
  • Sukcesja działalności gospodarczej. - Justyna Kuś i Dariusz Skłodowski
  • Strategiczna mądrość lidera. Dyscyplina strategii a elastyczność - w myśleniu i działaniu. Zmysł biznesowy, szukanie okazji, wyobraźnia rynkowa, śledzenie trendów. Jak "policzyć biznes" i policzyć zasoby. - Piotr Dubno
  • Optymalizację podatkowe w świetle ordynacji podatkowej - Piotr Kościańczuk, Dariusz Skłodowski
  • PR i influencer marketing w teorii i praktyce - Joanna Adamiak


Akademia Przedsiębiorcy Kurs PRE MBA to projekt wyjątkowy i szyty na miarę potrzeb uczestników. Nie wymagamy wyższego wykształcenia ani znajomości języka angielskiego. Jednak ze względu na charakter projektu liczba miejsc jest bardzo ograniczona. Po zgłoszeniu będziemy kontaktować się z Państwem telefonicznie bądź mailowo.